Skupiny

Skupina A
Název týmu
Z
V
R
P
G:i
+/-
Body
1.
Křižáci
4
3
0
1
15:5
+10
9
2.
BAXI
4
3
0
1
21:16
+5
9
3.
Pobřeží kocoviny
4
2
0
2
14:11
+3
6
4.
Bad Boys 
4
1
0
3
12:15
-3
3
5.
FC GÓROLE
4
1
0
3
12:19
-7
3
Skupina A - Hala STaRS Třinec
9:00 - BAXI - Křižáci - 2:1
9:15 - FC GÓROLE - Pobřeží kocoviny - 3:2
9:30 - BAXI - Bad Boys - 5:4
9:45 - Křižáci - Pobřeží kocoviny - 5:1
10:00 - FC GÓROLE - Bad Boys - 4:5
10:15 - BAXI - Pobřeží kocoviny - 3:7
10:30 - Křižáci - Bad Boys - 2:1
10:45 - BAXI - FC GÓROLE - 11:4
11:00 - Pobřeží kocoviny - Bad Boys - 4:2
11:15 - Křižáci - FC GÓROLE - 7:1
Skupina B
Název týmu
Z
V
R
P
G:I
+/-
Body
1.
RETRORAPID Bielsko-Biala
4
3
0
1
16:10
+6
9
2.
Turisti
4
3
0
1
16:11
+5
9
3.
RUMOCÉ PRALINKY
4
2
0
2
13:15
-2
6
4.
Kvitsal
4
1
1
2
15:15
0
4
5.
Pobřeží Lihoviny
4
0
1
3
5:14
-9
1
Skupina B - SC Smilovice
9:00 - Kvitsal - RETRORAPID Bialsko-Biala - 5:2
9:15 - Pobřeží Lihoviny - RUMOVÉ PRALINKY - 0:3
9:30 - Turisti - Kvitsal - 5:3
9:45 - RETRORAPID Bialsko-Biala - RUMOVÉ PRALINKY - 6:3
10:00 - Pobřeží Lihoviny - Turisti - 1:5
10:15 - Kvitsal - RUMOVÉ PRALINKY - 4:5
10:30 - RETRORAPID Bialsko-Biala - Turisti - 5:1
10:45 - Kvitsal - Pobřeží Lihoviny - 3:3
11:00 - RUMOVÉ PRALINKY - Turisti - 2:5
11:15 - RETRORAPID Bialsko-Biala - Pobřeží Lihoviny - 3:1
Skupina C 
Název týmu 
Z
V
R
P
G:I
+/-
B
1.
FC JAMESON
4
3
0
1
16:6
+10
9
2.
1.FC Chachaři Ostrava 2007
4
3
0
1
16:6
+10
9
3.
Gamisport
4
3
0
1
15:11
+4
9
4.
BoBi Vršek
4
1
0
3
9:16
-7
3
5.
Animals
4
0
0
4
9:23
-14
0

Skupina C - Hala STaRS Třinec
11:30 - FC JAMESON - 1.FC Chachaři Ostrava 2007 - 2:1
11:45 - Gamisport - BoBi Vršek - 5:2
12:00 - FC JAMESON - Animals - 6:1 
12:15 - 1.FC Chachaři Ostrava 2007 - BoBi Vršek - 5:1
12:30 - Gamisport - Animals - 5:3
12:45 - FC JAMESON - BoBi Vršek - 6:0
13:00 - 1.FC Chachaři Ostrava 2007 - Animals - 6:2
13:15 - FC JAMESON - Gamisport - 2:4
13:30 - BoBi Vršek - Animals - 6:3
13:45 - 1.FC Chachaři Ostrava 2007 - Gamisport - 4:1
Skupina D
Název týmu
Z
V
R
P
G:I
+/-
B
1.
Fenomens
4
4
0
0
17:2
+15
12
2.
Behyexpress
4
3
0
1
12:10
+2
9
3.
Galacticos Krásno
4
2
0
2
11:11
0
6
4.
Kluci v Akci
4
1
0
3
5:11
-6
3
5.
FC Svibice
4
0
0
4
4:15
-11
 
Skupina D -  SC Smilovice 
11:30 - Behyexpress - Galacticos Krásno - 3:2
11:45 - Fenomens - FC Svibice - 6:0
12:00 - Behyexpress - Kluci v Akci - 5:1
12:15 - Galacticos Krásno - FC Svibice - 3:2
12:30 - Fenomens - Kluci v Akci - 2:0
12:45 - Behyexpress - FC Svibice - 4:2
13:00 - Galacticos Krásno - Kluci v Akci - 4:2
13:15 - Behyexpress - Fenomens - 0:5
13:30 - FC Svibice - Kluci v Akci - 0:2
13:45 - Galacticos Krásno - Fenomens - 2:4
Skupina E 
Název týmu
Z
V
R
P
G:I
+/-
B
1.
ANAVEK FC
5
5
0
0
19:11
+8
15
2.
MN Dřevo s.r.o.
5
4
0
1
21:11
+10
12
3.
FC Šlosoři
5
3
0
2
21:17
+4
9
4.
SK Beskyd Frenštát p.R.
5
2
0
3
14:18
-4
6
5.
CK MED KIELCE 
5
1
0
4
15:24
-9
3
6.
Chachaři 
5
0
0
5
11:21
-10
0
Skupina E - Hala STaRS Třinec 
14:00 - Chachaři - CK MED KIELCE - 2:5
14:15 - ANAVEK FC - MN Dřevo s.r.o. - 5:2
14:30 - FC Šlosoři - SK Beskyd Frenštát p.R. - 7:3
14:45 - Chachaři - ANAVEK FC - 1:2
15:00 - MN Dřevo s.r.o. - SK Beskyd Frenštát p.R. - 4:0
15:15 - FC Šlosoři - CK MED KIELCE - 4:3
15:30 - Chachaři - MN Dřevo s.r.o. - 2:5
15:45 - CK MED KIELCE - SK Beskyd Frenštát p.R. - 2:6
16:00 - FC Šlosoři - Chachaři - 5:3 
16:15 - ANAVEK FC - SK Beskyd Frenštát p.R. - 2:1
16:30 - MN Dřevo s.r.o. - CK MED KIELCE - 7:2 
16:45 - FC Šlosoři - ANAVEK FC - 4:5
17:00 - Chachaři - SK Beskyd Frenštát p.R. - 3:4
17:15 - FC Šlosoři - MN Dřevo s.r.o. - 2:3
17:30 - ANAVEK FC - CK MED KIELCE - 5:3